Církevní gymnázium v Kutné Hoře
v
v

Změny v rozvrhu Thursday 17. 6.

Nepřítomné třídy 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
6.A oběd
7.A LVK LVK LVK LVK LVK LVK LVK LVK LVK LVK
8.A Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc
Nepřítomní učitelé 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Foster Nigel .... .... .... .. ....
Rybenská Jitka Vop Nem Nt ..
Karelová Radka .. ..
Matějková Martina Vop - .. ..
Pejchar Jaroslav .. ..
Holeček Radek .. ..
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů
Foster Nigel
8 odpadá Aj_k 7.A (Lj1)
9 odpadá Aj_k 7.A (Lj1)
Hartmanová Eva
2 odpadá Čj 8.A
6 odpadá Čj 7.A
Kluhová Alena
4 změna D 1.A I.
Čechalová Lucie
7 navíc Hv 6.A (Hv1) VII. do úvazku
Lisková Stanislava
3 odpadá Nj 7.A (Nj)
4 odpadá Nj 8.A (Nj)
Němcová Anna
2 supl. (Rb Stud) Z 3.A III. dohled
6 odpadá Z_s 8.A (Z_s)
Netolická Veronika
3 supl. (Rb Stud) Aj 1.A I. dohled
5 odpadá Aj 7.A (Aj1)
Slavotínková Marie
7 navíc Vv 6.A (Vv1) VP do úvazku
Poživil Josef
3 odpadá ZSV 8.A
Schuster Václav
8 odpadá Dg 7.A (Dg)
9 odpadá Dg 7.A (Dg)
Temprano Francisco
3 odpadá Šj 7.A (Šj)
4 odpadá Šj 8.A (Šj)
Tobek Pavel
0 změna Náb 7.A (Náb)+
1 odpadá KKEC 8.A (KKEC)
5 odpadá ZSVs 8.A (Zsvs)
6 odpadá ZSV 6.A zrušeno
7 odpadá D_s 8.A (D_s)
8 odpadá D_s 8.A (D_s)
Vopařil Karel
1 supl. (Rb Stud) Ch 6.A VI. dohled
1 odpadá Ch 7.A
2 odpadá Bi 7.A
6 supl. (Ma Absc) Bi 2.A II. dohled
6 odpadá Ch_s 8.A (Ch_s)
Změny v rozvrzích tříd
1.A
3 Aj I. supluje Nt (Rb)
4 D I. změna Kh
8 Tv Tv3 odpadá (Ma)
8 Tv Tv2 odpadá (Pej)
8 Tv Tv1 odpadá (Kar)
9 Tv Tv3 odpadá (Ma)
9 Tv Tv2 odpadá (Pej)
9 Tv Tv1 odpadá (Kar)
2.A
6 Bi II. supluje Vop (Ma)
8 Tv Tv2 odpadá (Pej)
8 Tv Tv1 odpadá (Kar)
8 Tv Tv3 odpadá (Ma)
9 Tv Tv2 odpadá (Pej)
9 Tv Tv1 odpadá (Kar)
9 Tv Tv3 odpadá (Ma)
3.A
2 Z III. supluje Nem (Rb)
4.A
8 Iv Iv2 odpadá (Hl)
9 Iv Iv2 odpadá (Hl)
6.A
1 Ch VI. supluje Vop (Rb)
6 ZSV odpadá (Tob)
7 Vv Vv1 VP navíc Sl
7 Hv Hv1 VII. navíc Če
6. les. oběd
7.A
0. - 9. les. Lyžařský výcvikový kurz
8.A
0. - 9. les. Obecná absence třídy
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou